آشنایی با نرم افزار انبارداری بازرگانی و شرکتی

نرم افزار انبارداری کاکتوس قابلیت ثبت تراکنش های ورود و خروج کالاها در انبارهای مختلف موسسه و ارائه گزارشات مربوطه را دارا بوده و بر اساس ضوابط انبارداری استاندارد و با استفاده از تازه ترین فن آوری ها، برنامه نویسی نوشته شده است. نرم افزار انبارداری بازرگانی و انبارداری شرکتی در سطح بهترین های نرم افزارهای انبارداری بازار می باشد که با توجه به نیازهای متنوع مدیران مالی طراحی و پیاده سازی شده است. با خرید نرم افزار انبارداری قادر خواهید بود که به ثبت مراکز انبار و نام انبار به تعداد نامحدود، ثبت انواع واحد و واحد های معادل برای کالا، ثبت انواع رسید و حواله انبار، ثبت انواع درخواست کالا و… بپردازید و با کمک گزارشات کاردکس از موجودی دقیق کالاهای انبار خود مطلع باشید.

قبل از آنکه به بیان ویژگی های این سیستم نرم افزاری بپردازیم، به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا ویدیو تهیه شده روبرو را، که دمو کوچکی از ویژگی ها و شمایل کلی برنامه به نمایش گذاشته است را تماشا کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری بازرگانی
20000 +

تجربه‌های موفق اجرایی

بیش از 20,000 تجربه موفق اجرایی نرم افزار برای تمامی کسب و کارها

98 +

مشاغل تحت پوشش

پوشش دهی و ساپورت بیش از 98 کسب و کار مختلف حوزه های مختلف

مدیریت هوشمند تمامی کسب و کارها

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار انبارداری بازرگانی و شرکتی

زیر سیستم های نرم افزار حسابداری
ویژگی مهم سیستم‌ انبارداری

اطلاعات بیشتر

امکانات نرم افزار حسابداری
امکانات نرم افزار انبارداری

اطلاعات بیشتر

اصناف تحت پوشش نرم افزار حسابداری
اصناف و کسب و کارهای تحت پوشش

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول نرم افزار حسابداری
سوالات متداول

اطلاعات بیشتر

دمو نرم افزار حسابداری
دمو نرم افزار

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی نرم افزار
پشتیبانی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

نظرات مشتریان نرم افزار حسابداری
نظرات مشتریان

اطلاعات بیشتر

لیست قیمت نرم افزار حسابداری
لیست قیمت نرم افزار انبارداری

اطلاعات بیشتر

تماس با ما نرم افزار حسابداری
تماس با ما

اطلاعات بیشتر

نرم افزار رایگان حسابداری
نرم افزار رایگان انبارداری

اطلاعات بیشتر

ویدیوهای آموزشی نرم افزار حسابداری
ویدیوهای آموزشی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با

مهمترین ویژگی های نرم افزار انبارداری بازرگانی

01

طبقه بندی کالا

امکان طبقه بندی کالا طبق خواست و سلیقه کاربر به صورت نامحمدود در نرم افزار انبارداری
02

دریافت از اکسل

امکان درون ریزی اطلاعات کالا از طریق فایل اکسل در نرم افزار انبارداری بازرگانی
03

صدور سند اتوماتیک

امکان صدور سند حسابداری به صورت اتوماتیک توسط نرم افزار انبارداری بازرگانی
04

گزارشات متنوع

انواع گزارشات متنوع مورد نیاز انبارداری به تفکیک دلخواه کاربر در نرم افزار انبارداری
05

انبارگردانی خودکار

امکان صدور رسید و حواله تعدیل خودکار بعد از انبارگردانی در نرم افزار انبارداری

در نرم افزار انبارداری بازرگانی کاکتوس

برخی از خدمات کاکتوس برای مشتریان نرم افزار انبارداری
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
کسب و کار خود را هوشمندانه مدیریت کنید

بهترین نرم افزار انبارداری برای شرکت های بازرگانی

خرید نرم افزار انبارداری در تمامی موسسات به خصوص در شرکتهای بازرگانی و تولیدی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، زیرا به کمک نرم افزار انبارداری کاکتوس می توانید کنترل ورود و خروج کالا و مواد اولیه در انبار به شرکت و نگهداری لحظه ای و به موقع موجودی تعدادی و ریالی به همراه شناسه ورود و اطلاعات آماری از آنها و شناسایی و ردیابی آنها را در دست بگیرید و با اطمینان خاطر زیادی نگهداری کنید. نرم افزار انباداری کاکتوس با انجام عملیات حسابداری انبار و ارتباط مستقیمی که با سیستم حسابداری دارد، توانسته بسیاری از مشکلات موجود در انبار را رفع کند و به شرکت های بازرگانی در این امر کمک شایانی کند. انبارداری در شرکت های بازرگانی واحد بازرگانی به منزله خط نخست مواجهه با خریداران است و هرگونه کاستی و نقصی در رفتار و عمل این واحد می‌تواند به طور موثری روی اعتبار شرکت تاثیر می گذارد. لذا کنترل و مدیریت سیستماتیک عملیات انبار و استفاده از یک نرم افزار انبارداری مناسب برای شرکت بازرگانی، بسیار حائز اهمین می باشد. در برخی از شرکت های بازرگانی عملیات انبارداری بسیار متنوع و بعضا پیچیده است و انواع سلقه ها در آن اعمال می شود. اما نرم افزار انبارداری کاکتوس با بهینه کردن فرآیندهای انبارداری و ایجاد یک فرآیند انبارداری مطابق با استانداردهای جهانی توانسته است که هم یک فرآیند بسیار مناسب را ایجاد کند و هم از پیچیدگی های این کار کاسته و به امور انبارداری در شرکت های بازرگانی سرعت بخشد. به کارگیری یک نرم افزار که بتواند تمامی عملیات انبارداری یک شرکت بازرگانی را پشتیبانی نموده و در عین حال ارتباط مناسبی با بخش حسابداری نیز داشته باشد، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. سیستم انبارداری بازرگانی کاکتوس راهکاری مناسب برای کنترل و پشتیبانی عملیات واحد انبارداری می باشد که امکان ثبت کامل اطلاعات و گزارش دهی حرفه ای برای مدیران سازمان را فراهم میکند. سیستم انبارداری بازرگانی ما با استفاده از فناوری های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است. در این مدل امکان تعریف انواع واحد و واحد معادل، ثبت انواع رسید و حواله انبار، درخواست کالا و درخواست خرید کالا، تهیه گزارشات کاردکس و موجودی کالا، تعریف نقطه سفارش و مقدار با صرفه سفارش، امکان تعریف تاریخ انقضا برای کالا و… با توجه به نیازهای متنوع مدیران انبار طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار ظاهری زیبا و شکیل دارد. سهولت کاربری، انسجام و امنیت اطلاعاتی از ویژگی های این برنامه انبارداری است. همچنین امکان کار درشبکه و ثبت عملیات انبارداری شرکت ها و موسسات بزرگ را نیز به راحتی انجام میدهد. این برنامه نیازهای عمومی مدیران انبار در ثبت اسناد و گزارش گیری های متنوع را پاسخگو می باشد.

هوشمندی در نرم افزار حسابداری بازرگانی

چرا نرم افزار انبارداری کاکتوس؟

01
ثبت نقطه سفارش و حداکثر موجودی کالاها

این امر باعث جلوگیری از کمبود موجودی و خواب کالا در انبار می شود

02
گزارش سود و زیان به تفکیک کالا

این امر موجب شناسایی کالاهای پرسود و در نتیجه بالاتر رفتن سود شرکت می شود.

03
تهییه در لحظه ی صورت حساب طرف مقابل

ارتباط شفاف با مشتریان از مهمترین عوامل اعتماد دیگران به شرکت های بازرگانی است

04
نمایش موجودی کالا در انبار

آگاهی دقیق از موجودی قابل فروش و موجودی کالای رزرو در لحظه‌ی ثبت پیش فاکتور یا فاکتور

05
ثبت ورود و خروج کالا در انبار با ارتباط آنلاین با دستگاه بارکدخوان

سهولت در ثبت اطلاعات انبار باعث کاهش اشتباهات انسانی می شود

06
درج اطلاعات کالا

ثبت مشخصه برای کالا و استفاده از آن در تمامی فرم های انبار و فروش

07
بهبود خدمات پس از فروش

امکان ثبت سریال برای کالاهای دارای خدمات پس از فروش و نیازمندی پیگیری

08
مدیریت دسترسی در انبار

امکان تفکیک دسترسی ریالی و تعدادی انبار به کاربران با نقش‌های مختلف

09
ارزیابی موجودی کالاها در انبار

امکان انجام انبارگردانی و صدور خودکار کسر و اضافه انبار

بهترین نرم افزار انبارداری برای کسب و کار شما

.مجموعه نرم افزارهای انبارداری کاکتوس نیازهای طیف گسترده ای از گردش کارهای متفاوت را پوشش می دهد. برخی از این گردش کارها عبارتند از : انبارداری مواد و محصولات شرکت ها و کارخانجات تولیدی / / انباراری فروشگاه های کوچک، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و بنکداران / / انبارداری بنگاه های وارد کننده یا صادر کننده کالاها / / انبارداری شرکت های پیمانکاری ساخت و ساز و نصب و مقاطعه کاران راه سازی، سد سازی، و غیره / / انبارداری شرکت های خدماتی (تامین نیروی انسانی، خدمات طراحی و دکوراسیون، خدمات فنی مهندسی ) / / انبارداری بنگاه های امانی / / انبارداری شرکت های حمل و نقل / / انبارداری موسسات آموزشی / / انبارداری شرکت های پخش مویرگی / / انبارداری موسسات و مراکز بهداشتی و پزشکی و درمانی
.نرم افزار انبارداری جامع کاکتوس، بعنوان یک نرم افزار پایه، برای ثبت ورود و خروج کالا در انواع و اقسام انبارها طراحی شده است. امکانات متنوع این برنامه امکان استفاده از آن را در موسسات بازرگانی، ادارات و سازمان ها، فروشگاه ها، کارگاه ها و کارخانجات تولیدی، شرکت های پیمانکاری، امور واردات و صادرات و . . . فراهم می سازد. امکانات متعدد برنامه در تعریف انواع کالاها، انواع انبارها، انواع واحدهای اندازه گیری موجب سهولت کاربری برنامه می گردد. این برنامه با وجود ساده بودن و سهولت کاربری آن، از آنجاییکه بر اساس مفاهیم و موازین استاندارد تولید شده، نیازهای حرفه ای کار را نیز پوشش می دهد. استفاده از بانک اطلاعاتی SQL Server در این برنامه امکان ثبت تراکنش های حجیم را فراهم آورده است. بعلاوه، این برنامه در برگیرنده امکانات ویژه ایست که امکان استفاده از آن را در گردش کارهای خاص عملی می کند. بعنوان مثال تعبیه امکانات تعریف مرکز هزینه و مرکز مصرف، استفاده از آن را برای امور پیمانکاری تسهیل می کند.
. در ادامه باید بگویم که نرم افزار انبارداری کاکتوس براساس مفاهیم و موازین مدون انبارداری موسسات و شرکت ها و مراکز تولیدی و بازرگانی طراحی و پیاده سازی شده است. این برنامه با حفظ سادگی و سهولت کاربری، نیازهای حرفه ای انبارداری را پوشش می دهد. در این برنامه علاوه بر امکانات کلیدی همانند تعریف اطلاعات پایه و ثبت ورود و خروج کالا و تهیه گزارشات کاردکس و موجودی مقداری و مقداری - ریالی و... ویژگی های دیگری مانند تعریف بارکد ترکیبی، سریال کالا، سریال تولید، تاریخ انقضا، عملیات تبدیل چند ماده مصرفی به محصول، امکان تعریف پروژه در انبارداری پیمانکاری و گزارشات تفکیکی و تلفیقی براساس پروژه، امکان تعریف واحد های اندازه گیری معادل و نامعادل برای هر کالا، گنجانده شده است. برنامه انبارداری بازرگانی کاکتوس یکی از اجزاء مهم در برنامه های حسابداری بازرگانی کاکتوس است.

یک نرم افزار انبارداری خوب لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟

طراحی و ساخت حرفه ای و کاربرپسند : 

نرم افزار انبارداری بازرگانی براساس سالها تجربه در تیم کاکتوس طراحی و توسعه  پیدا کرده است و به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که می تواند مدلهای مختلف خرید و فروش کالا و خدمات را در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی پیاده سازی نماید. این نرم افزار ساختار درختی چندلایه کالا را پشتیبانی نموده و در اندازه های مختلف قابل اجرا می باشد. همچنین گزارشگیری چندلایه و منعطف این برنامه انبارداری، انواع گزارشهای بازرگانی را در اختیار مدیران سازمان می گذارد . همچنین رابط کاربری نرم افزار به قدری ساده و راحت پیاده سازی شده است که تنها با چندبار کار کردن و دیدن ویدیوهای آموزشی، کاربر به راحتی می تواند از نرم افزار استفاده کند.

ارتباط منسجم با نرم افزارهای دیگر کاکتوس :

از آنجایی که کاربران انبار لزوما نباید حسابداری بلد باشند، ما در نرم افزار انبارداری کاکتوس ترتیبی اتخاذ کرده ایم تا این نرم افزار امکان صدور سند حسابداری حاصل از عملیات بازرگانی را به صورت مستقیم برای سیستم حسابداری بازرگانی را دارا باشد. همچنین تسویه حساب عملیات خرید و فروش را به نرم افزار خزانه داری یا چک و صندوق بازرگانی ارجاع می دهد. سیستم انبارداری به دلیل یکپارچگی با سایر نرم افزارهای کاکتوس کامپیوتر، قادر است تا اطلاعات کالا و انبار را با پکیج نرم افزار حسابداری بازرگانی به اشتراک گذاشته و انواع گزارش های انبار از قبیل موجودی ، گردش و کاردکس کالا را در اختیار حوزه بازرگانی قرار می دهد. این یکپارچگی به مفهوم گزارشهای بازرگانی معتبر در یک سیستم جامع و منسجم بازرگانی خواهد بود .

پوشش تعدد شرکت یا گستردگی جغرافیایی :

نرم افزار بازرگانی قابلیت پیاده سازی در مدلهای متمرکز یا توزیع شده و پشتیبانی از عملیات گسترده کشوری را نیز دارا می باشد. در این حالت می توان از مدیریت شعب و نمایندگی ها در قالب مراکز بازرگانی یا شرکتهای تابعه استفاده نمود. یعنی در صورتی که شرکت بازرگانی شما در تهران باشد و انبارهای متعددی در سراسر کشور داشته باشید، به راحتی می توانید به کمک نرم افزار انبارداری بازرگانی کاکتوس به صورت یکپارچه به مدیریت انبارها و شرکت های خود بپردازید. گزارش‌گیری جامع در حوزه بازرگانی به صورت آنلاین قابل پیاده سازی می باشد. پیاده سازی این ساختار در انواع شرکتهای بزرگ بازرگانی در حوزه صادرات و واردات کالا در سالهای متمادی تجربه کاری کارشناسان کاکتوس انجام شده است و تا کنون مشتریان کاکتوس در این امر بدون مشکل به کارهای بازرگانی خود در مناطق جغرافیایی مختلف پرداخته اند.

اتصال به نرم افزارهای دیگر سازمان :

برنامه انبارداری بازرگانی می تواند فاکتورهای خرید و فروش کالا را از طریق وب سرویس یا فایل اکسل دریافت نماید ( نسخه الماس ). پس با کاکتوس می توان نرم افزارهای فروش آنلاین یا CRM را از طریق وب سرویس به نرم افزار خرید و فروش متصل کرد و نتیجه عملیات به صورت سند های تجمیعی و روزانه در نرم افزار حسابداری ثبت می گردد. این نرم افزار می تواند دریافت ، کنترل و جمع آوری اطلاعات در حوزه داخلی سازمان (Back Office)  را انجام دهد ، در حالی که نرم افزارهای فروش تحت وب به صورت توزیع شده در شعب یا در سایت ، فروش آنلاینشان را شبانه روزی انجام می دهند.

به دلیل حفظ حریم شخصی، نام شرکت ها برده نشده است.

مشتریان درباره نرم افزار انبارداری کاکتوس چه می گویند؟

یکی از مشکلات ما تعدد کالاهای بسیار زیاد در انبار و نیاز به طبقه بندی آنها بود. به کمک نرم افزار کاکتوس به این مهم دست پیدا کردیم و توانستیم به خوبی این موارد را در انبار پیاده سازی کنیم
میلاد شاه حسینی
انباردار
با وجود انبارهای متفاوت در نقاط مختلف، نرم افزار انبارداری کاکتوس توانسته به خوبی تمامی این انبارها را به یکدیگر متصل کند و عملیات انبارداری به صورت آنلاین در شرکت من انجام شود.
رضا عابد
مدیر شرکت باربری و انبارداری
با وجود اینکه من از کامپیوتر سررشته ای ندارم ولی کاربری برنامه انبارداری به حدی ساده است که من تا به امروز مشکل خاصی نداشته ام.
جواد رضازاده
انباردار

سوالات متداول درباره نرم افزار انبارداری بازرگانی کاکتوس کامپیوتر

01نرم افزار انبارداری بازرگانی برای چه شرکت‌هایی مناسب است؟

نرم افزار انبارداری بازرگانی مناسب شرکت های بازرگانی جهت انجام اموری همچون : کنترل ورود و خروج کالا و مواد اولیه در انبار به شرکت و نگهداری لحظه ای و به موقع موجودی تعدادی و ریالی به همراه شناسه ورود و اطلاعات آماری از آنها و شناسایی و ردیابی و بسیاری از اقدامات دیگر می باشد. با این نرم افزار می‌توان کلیه امور انبار را مدیریت کرد.

02آیا امکان ثبت اطلاعات دو یا چند شرکت به شکل مجزا وجود دارد؟

در سطح طلایی و الماس شما می توانید به صورت مجزا به ثبت و ضبط اطلاعات دو یا چند شرکت در نرم افزار بپردازید. تمامی دیتابیس های ایجاد شده بابت هر شرکت، به صورت مجزا بوده و از یکدیگر جدا هستند.

03آیا در آینده امکان ارتقا نرم افزار انبارداری و اتصال آن به سایر ماژول ها امکان پذیر است؟

بله این امکان وجود دارد.شما میتوانید با ارتباط برنامه انبارداری با سایر نرم افزارهای کاکتوس منجمله خزانه داری، حسابداری و خرید و فروش با امکان ثبت خودکار اسناد انبار از طریق هر یک این بخش ها، از سایر ماژول ها استفاده کنید.

فرم دمو رایگان و مشاوره

جهت دریافت دمو رایگان یا مشاوره فروش فرم زیر را تکمیل کنید.

  اطلاعات تماس

  آدرس

  خیابان رامین جنوبی - کوچه نیلوفرغربی - پلاک۲۵

  تلفن تماس

  ۴۴۰۹۸۴۴۹ – ۴۴۰۹۹۱۲۶
  ۴۴۹۶۰۶۹۱ – ۴۴۰۹۸۲۷۸

  شماره واتس اپ واحد فروش

  0921 769 6024

  بهترین نرم افزار انبارداری چه ویژگی هایی دارد؟

  .بهترین نرم افزار انبارداری، در واقع نرم افزاری است که بتواند نیاز های شما را در حوزه بازرگانی بر طرف کرده و بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش شما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه انبار و کالاهای انبار، یاری دهد. ما هیچ بهترین نرم افزار انبارداری برای پوشش همه نوع فعالیت های کسب و کار نداریم و هر کسب و کاری باید قادر باشد بر اساس نیاز سنجی موثر خود و بر اساس اهداف و رفتار سازمانی تدوین شود. نرم افزار انبارداری می بایست در حد اندازه و نیاز سازمان بوده و بعضا شرکت های دولتی و خصوصی نیاز به طراحی نرم افزار اختصاصی برای خود دارند که زیر سیستم های متنوع آن ها را پوشش دهد. انتخاب نادرست نرم افزار انبارداری می تواند هزینه ها را افزایش داده و منجر به اختلال در فعالیت مالی سازمان / شرکت شود. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید ابتدا با کارشناسان ما در واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. نگران نباشید، زیرا اگر نرم افزار ما پاسخگوی کار شما نباشد، ما به شما سایر شرکت های همکار در این حوزه را معرفی خواهیم کرد تا از آن ها اقدام به خرید نرم افزار کنید.

  استفاده از بارکدخوان در سیستم انبارداری

  .در ابتدا باید بگویم که یکی از ابتدایی ترین قابلیت های سیستم انبارداری امکان استفاده از بارکدخوان می باشد. زیرا فرض کنید یک انبار پر از کالاهای مختلف دارید که نیاز به شمارش آن ها دارید. آیا استفاده از قلم و کاغذ راه مناسبی برای انجام این امر می باشد؟ یا در این حالت باید از یک دستگاه بارکدخوان استفاده کرد تا به کمک آن هم سرعت کار بالاتر برود و هم دقت در انجام کار!! یکی دیگر از قابلیت های نرم افزارها انبارداری کاکتوس در استفاده از بارکد خوان می باشد. البته باید بگویم که نه تنها در نرم افزار انبارداری، بلکه در سایر ماژول ها همچون خرید و فروش نیز امکان استفاده از بارکدخوان نیز وجود دارد. شما می توانید بارکد کالا را در فرم مربوط به تعریف کالا، مشخص کنید. همچنین محدودیتی در استفاده از انواع دستگاه های بارکدخوان نخواهید داشت. زیرا سیستم انبارداری کاکتوس با تمامی بارکدخوان های موجود در بازار سازگاری کامل دارد.
  پشتیبانی حرفه ای

  تا یک سال پشتیبانی رایگان نرم افزار انبارداری برای کاربران کاکتوس

  در کاکتوس کامپیوتر فروش آغاز یک تعهد است و کاربران نرم افزار انبارداری کاکتوس با توجه به نسخه ای که خریداری می کنند از 6 ماه تا یکسال بصورت رایگان تحت حمایت واحد پشتیبانی کاکتوس خواهند بود و دغدغه ای برای شروع استفاده از نرم افزار و رویارویی با سوالات و مشکلات نرم افزار نخواهند داشت. ما در واحد پشتیبانی کاکتوس در کنار شما هستیم تا شما با خیالی آسوده مدیریت مالی کسب و کار خود را با نرم افزارهای کاکتوس انجام دهید. همچنین در طی مدت پشتیبانی رایگان، تمامی آپدیت هایی که برای نرم افزار ارائه می شود، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

  پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر

  نحوه ارائه خدمات و ارتباط با واحد پشتیبانی

  کارشناسان واحد پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 آماده ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشتریان ارجمند می باشند. شما می توانید از طریق شماره زیر با واحد پشتیبانی کاکتوس در ارتباط باشید.

  واتس اپ واحد پشتیبانی
  3803 322 0912
  تلفن تماس
  278 98 440 (021) --- 126 99 440 (021)
  691 60 449 (021) --- 449 98 440 (021)
  ایمیل
  Support@cactus.ir

  واحد پشتیبانی نرم افزار حسابداری کاکتوس، به کمک نرم افزار Any Desk به سیستم شما مشتریان عزیز متصل می شود تا به رفع موارد پیش آمده بپردازند. برای راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی، در لینک زیر مطلبی را درباره نصب و نحوه استفاده از این نرم افزار، به همراه لینک دانلود آن تهیه کرده ایم.

  شما مشتریان عزیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی کنید. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند تا مشکل شما را رفع کنند.

  ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری در کاکتوس کامپیوتر به دو صورت می باشد.

  • مشتری می تواند در محل شرکت کاکتوس کامپیوتر، به صورت حضوری مراجعه کند تا خدمات پشتیبانی برای ایشان انجام شود. ( حتما قبل از حضور در مجموعه، با واحد پشتیبانی هماهنگی به عمل آید، در غیر این صورت از پذیرش شما مشتریان عزیز معذوریم)
  • در برخی از مواقع به دلیل آنکه مشتری با محدودیت هایی مواجه می باشد، نیاز دارد که کارشناس پشتیبانی در محل ایشان برای انجام خدمات حاضر شود. در این حالت شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی کاکتوس، هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

  اصناف و مشاغل تحت پوشش نرم افزار انبارداری شرکتی

  باید به عرض برسانم که برنامه انبارداری شرکتی کاکتوس برای تمام کسب و کارهایی که نیاز به نرم افزار انبارداری دارند، مناسب است و توانایی این را دارد که تمامی امور انبارداری که در انبار این شرکت ها به صورت روزانه ثبت و ضبط میشود را در خود ذخیره کند و بر اساس برنامه نویسی هایی که انجام شده است، تمامی اسناد صدور سند حسابداری ( در صورتی که ماژول حسابداری را نیز خریداری کرده باشید ) را به صورت اتوماتیک صادر کند این مهم باعث شد تا ما این نرم افزار را به نحوی برنامه نویسی کنیم که برای تمامی کسب و کارها از کوچک تا بزرگ مناسب باشد تا آنجا که بیش از 300 صنعت و شغل متفاوت را این نرم افزار به صورت کامل پوشش دهی میکند.  برخی از این صنایع و مشاغل در زیر آمده اند.

  نرم افزار حسابداری هایپرمارکت

  نرم افزار انبارداری هایپرمارکت

  نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی

  نرم‌افزار انبارداری لوازم ورزشی

  نرم افزار بازرگانی پوشاک

  نرم افزار انبارداری پوشاک

  نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم‌افزار انبارداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

  نرم افزار انبارداری کاشی و سرامیک

  نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار انبارداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار بازرگانی موبایل

  نرم افزار انبارداری موبایل فروشی

  نرم افزار حسابداری کیف و کفش

  نرم افزار انبارداری کیف و کفش

  اطلاعات پایه در برنامه انبارداری : امکان انبارگردانی در هر دوره به همراه چاپ تگ – تعیین طول کد کالا توسط کاربر – انتقال گردش یک کالا به کالای دیگر – تنظیم تعداد کاراکترهای شماره های رسید و حواله – تعریف مراکز انبار و انبار به تعداد نامحدود – تعریف انواع انبار – تعریف مراکز مصرف و پروژه ها به تعداد نامحدود – تعریف واحد های اندازه گیری – امکان طبقه بندی کالا با امکان تعیین سطوح توسط کاربر- تعیین طول کد کالا توسط کاربر – تعریف کالا شامل : نام کالا، نام لاتین، کد کالا، تخصیص تصویر برای هر کالا و… – تعریف نقطه سفارش و مقدار با صرفه ی سفارش برای هر کالا – تعریف حداقل وحداکثر موجودی برای هرکالا – تخصیص واحد های اندازه گیری معادل به هر کالا – تعریف اضافات و کسورات جهت استفاده در فاکتور خرید

  امکانات ورود و خروج کالا در برنامه انبارداری : انواع رسید و حواله مانند : خرید، ‌فروش، مرجوعی، اول دوره، انتقالی بین انبارها، دریافت از پروژه، ارسال به پروژه، رسید و حواله تبدیل، رسید و حواله تعدیل و غیره – درخواست کالا و درخواست خرید کالا – امکان ثبت رسید وحواله امانی – ثبت فاکتور خرید براساس یک یا چند رسید انبارهای صادره – ثبت فاکتور خرید امانی براساس رسیدهای امانی ثبت شده – تعیین روش انبارداری انبار به صورت ادواری یا دایمی – امکان صدور سند انبارداری کلیه انواع رسید وحواله انبار به صورت خودکار براساس سرفصل مربوط به کالا و یا سرفصل مربوط به انبار –  انتقال گردش یک کالا به کالای دیگر – صدور سند انبارداری به صورت گروهی برای رسید ها، حواله ها و فاکتورهای خرید

  برخی از گزارش های سیستم انبارداری : لیست رسیدها و لیست حواله ها جهت گزارشگیری براساس کلیه اطلاعات ثبت شده به طور مثال: تاریخ، شماره، تعداد، نوع سند و غیره – انواع گزارشات کاردکس و موجودی مقداری کالا با محدود کردن: تاریخ، نوع رسید و حواله، کالا، انبار و غیره – گزارشات کاردکس وموجودی ریالی به روش میانگین موزون – لیست فاکتور های خرید جهت گزارشگیری براساس تاریخ، شماره فاکتور، نوع فاکتور، تعداد کالا و غیره – لیست فاکتورهای خرید امانی جهت گزارشگیری براساس تاریخ، شماره فاکتور، نوع فاکتور و غیره – گزارشگیری براساس بیش از یک واحد اندازه گیری – گزارش فصلی فاکتور خرید – مغایرت گیری بین اطلاعات انبار و انبارداری

  سایر امکانات نرم افزار انبارداری : تنظیم تعداد کاراکترهای شماره رسید و حواله و نیز شماره شروع جهت هر یک از انواع رسید وحواله انبار – امکان مرتب سازی شماره های رسیدو حواله و فاکتورخرید به صورت خودکار توسط برنامه با انتخاب کاربر – تعریف عناوین و اسامی امضا کنندگان ذیل هر یک از انواع رسید و حواله انبار – تعریف عناوین نسخ جهت چاپ رسید، حواله و فاکتور خرید به تفکیک هر کدام – امکان چاپ بارکد و اتصال به دستگاه بارکد پرینتر ( امکانات کامل نرم افزار های کاکتوس در استفاده از بارکد خوان را مشاهده کنید ) – انبارگردانی و ثبت خودکار رسید و حواله تبدیل – محاسبه بهای تمام شده کالای خریداری شده از خارج از کشور – اتصال آنلاین به نرم افزار از نقاط جغرافیایی متفاوت ( به صورت آنلاین ) – امکانات خاص پیمانکاری شامل : تفکیک گزارشات کاردکس و موجودی مقداری و مقداری ریالی بر اساس پروژه، تخصیص مرکز مصرف برای اقلام مصرفی در پروژه و گزارشگیری بر مبنای آن.

  رایگان تست کنید

  استفاده از نرم افزار انبارداری بازرگانی رایگان

  برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامه انبارداری بازرگانی، شرکت کاکتوس امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا از این طریق بتوانند قبل از خرید، با نرم افزار رایگان انبارداری کاکتوس کار کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

  یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامه انبارداری بازرگانی از طریق هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس می باشد. بدین صورت که از طریق بستر اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل می شوید و از راه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه می کنید و اگر سوالی داشتید با ایشان مطرح میکنید تا پاسخ سوالات شما را بدهند.

  برنامه انبارداری بازرگانی کاکتوس برای استفاده علاقمندان روی یکی از سیستم های موجود در شرکت کاکتوس کامپیوتر نصب شده است و شما کاربر گرامی برای تست نرم افزار می توانید به مدت محدود از برنامه استفاده کنید.مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت فروش کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید توضیحات تکمیلی به ایشان ارائه می گردد.

  نرم افزار انبارداری شرکتی چیست

  اگر قصد خرید نرم افزار انبارداری شرکتی را دارید به شما توصیه می‌شود با ما در این مقاله همراه باشید تا هر آنچه در مورد آن لازم است را بدانید. این نرم افزار به کسانی که دارای شرکتی هستند که در آن تولیدات یا واردات صورت می‌گیرد کمک میکند که شرایط را بهتر تحت کنترل بگیرند. انبار یکی از مهمترین قسمت های هر شرکت به حساب می آید که بخش اعظمی از سرمایه شرکت در آن نهفته است. با خرید برنامه انبارداری شرکتی میتوان این قسمت را به آسانی تحت کنترل گرفت و از خسارت های احتمالی ناشی از بی دقتی که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد، جلوگیری نمود. پس به طور کلی اگر بخواهیم تعریفی از این نرم افزار ارائه دهیم باید گفت ابزاری برای مدیریت انبار است.

  اهمیت خرید نرم افزار انبارداری شرکتی

  با خرید نرم افزار انبارداری شرکتی این شرایط برای شما فراهم میشود که به صورت لحظه ای از ورود و خروج کالا از انبار با خبر باشید. همانطور که در قسمت قبل نیز به آن اشاره شد انبار بخش بزرگی از سرمایه شما را در خود نگهداری میکند. پس اگر قرار بر این باشد که به طور دقیق از آن آگاهی نداشته باشید بدون شک سرمایه شما در معرض خطر قرار میگیرد. در گذشته افراد برای کنترل انبار شرکت خود از نرم افزارهایی مانند اکسل استفاده میکردند که هنوز هم افرادی هستند به این سیستم قدیمی پایبند باشند و از آن استفاده کنند. با آمدن نرم افزار انبارداری شرکتی که نسل جدیدی از مدیریت را برای افراد فراهم آورد اداره کردن انبار آسان تر گردید. در سیستم قدیمی امکان مدیریت طولانی مدت انبار وجود نداشت و زمانی که حجم محصولات بالا بود پاسخگو نمی توانست باشد. اما خرید نرم افزار انبارداری شرکتی به این دلیل دارای اهمیت است که علاوه بر مدیریت جامع و سریع این بخش ها را نیز پوشش می‌دهد.

  بخش های نرم افزار انبارداری شرکتی

  قطعا یکی از مواردی که در هنگام خرید نرم افزار انبارداری شرکتی میخواهید بدانید این است که بخش های مختلف این سیستم شامل چه قسمت هایی می‌شود. معمولا این نرم افزار از لحاظ کارایی به سه بخش تقسیم میگردد. این سه بخش شامل بخشی که مسئولیت درج بارکد روی کالا را دارد، بخشی که بارکد را میخواند و بخشی که بین اجزای سخت افزاری ارتباط لازم را برقرار میکند.

  درج بارکد روی کالا

  قدم اول در انبار پذیرش محصولی میباشد که قرار است وارد انبار شود. پس از اینکه کالا تایید شد و اطلاعات آن وارد گردید بر روی آن بارکد اعمال میگردد که شناسایی کالا به کمک آن راحت تر و سریع تر صورت گیرد. بارکدها برای هر کالا به صورت کاملا منحصر به فرد هستند.

  خواندن بارکد

  زمانی که از نرم افزار انبارداری شرکت استفاده میکنید اطلاعات بارکد به راحتی توسط دستگاه گرفته میشود و به سیستم منتقل میگردد. به این صورت به راحتی و بدون نیاز به دخالت انسانی مشخصات کالا در سیستم وارد میشود.

  ارتباط بین اجزای سخت افزاری

  در دو قسمت قبل تا اینجا متوجه شدیم که کالا دارای بارکد شد و اطلاعات آن به صورت مستقیم از طریق دستگاه وارد نرم افزار انبارداری شرکت گردید. اکنون که اطلاعات مربوط به هر کالا درون سیستم موجود میباشد به راحتی زمانی که محصول از انبار خارج گردد یا به اصطلاح به فروش برسد از روی موجودی انبار کسر میشود. بر اساس ساز و کار و بخش هایی که گفته شد مدیریت انبار توسط این نرم افزار اینگونه انجام میشود.

  خرید نرم افزار انبارداری شرکتی و کاهش خطا

  با خرید نرم افزارهای انبارداری تمام مراحل از پذیرش تا ترخیص کالا به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام میشود. زمانی که از نیروی انسانی استفاده میگردد احتمال خطا وجود دارد. برای مثال یکی از دلایل آن خستگی افراد است. زمانی که انسان خسته میشود تمرکز آن پایین می آید. زمانی هم که تمرکز پایین آید احتمال رخ دادن خطا افزایش میابد که رخ دادن خطا در این حالت ضرر برای شما است چون در حساب های شما مشکل ایجاد کرده است. پس اگر در حال حاضر با مشکلاتی از این قبیل در شرکت خود دست و پنجه نرم میکنید به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا از نرم افزار انبارداری شرکتی رایگان کاکتوس استفاده کنید و سپس اقدام به خرید همین نرم افزار از شرکت کاکتوس کامپیوتر کنید. برای دریافت نرم افزار انبارداری رایگان از کاکتوس کافی است فرم تماس را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود و یا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید تا برای نصب و راه اندازی برنامه انبارداری رایگان شرکتی با شما تماس گرفته شود.

  ویژگی نرم افزار انبارداری شرکتی خوب

  یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید نرم افزار انبارداری شرکتی باید مد نظرتان باشد این است که ویژگی های یک نرم افزار انبارداری خوب را داشته باشد. این ویژگی ها به نحوه برنامه نویسی آن نرم افزار توسط برنامه نویس برمیگردد. نرم افزار رایگان کاکتوس طوری برنامه نویسی شده است که تمام این موارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم در آن رعایت شده باشد. به بررسی این ویژگی ها میپردازیم.

  آسانی

  اینکه فکر کنید قرار است با خرید نرم افزار انبارداری شرکتی کار برای شما سخت شود، بسیار در اشتباهید. نرم افزارها وارد دنیای ما میشوند تا فرایند کار را برای ما آسان کنند. این نرم افزار نیز دقیقا  همین نقش را دارد. کسی که نرم افزار را طراحی میکند و مینویسد باید در درجه اول یک محیط کاربری آسان را برای کاربر خود ایجاد نماید. شرکت کاکتوس کامپیوتر نیز این اصل مهم را در هنگام طراحی نرم افزار انبارداری شرکتی در نظر داشته است. از این رو محیطی را برای شما در نظر گرفته است که به راحتی میتوانید در آن به کار بپردازید بدون اینکه گیج شوید و احساس سردرگمی نمایید. برعکس پس از استفاده متوجه خواهید شد که چقدر کار شما نسبت به قبل آسان تر میگردد.

  یکپارچگی با سخت افزارها و نرم افزارهای دیگر

  برای انجام ساز و کاری که در قسمت قبل به آن اشاره شد نیاز است که نرم افزار انبارداری شرکتی با یک سری از سخت افزارها مثل دستگاه بارکدخوان و … ارتباط برقرار کند. اگر این ارتباط نباشد عملا آن برتری که بودن این نرم افزار به نبود آن دارد مشخص نمیشود. همچنین آن باید با بسیاری از نرم افزارهای دیگر که در شرکت در حال فعالیت هستند نیز در ارتباط باشد. این ارتباط باعث میشود که در صورت اعمال یا تغییر اطلاعات در سیستم های مختلف شرکت به صورت همزمان به این نرم افزار نیز اطلاعات انتقال پیدا کند و دوباره کاری صورت نگیرد.

  درج آنی اطلاعات

  این مورد مهمترین چیزی میتواند باشد که یک نرم افزار انبارداری شرکتی باید داشته باشد. زمانی که کالا وارد انبار میشود با درج اطلاعات آنی مربوط به آن مکان دقیق و موجودی به روز را میتوانید در همان لحظه داشته باشید و نیازی نیست که برای انتقال اطلاعات زمان هدر دهید. در اسرع وقت مشخص میشود که کالا کجا قرار دارد.

  اهداف نرم افزار انبارداری شرکتی

  اینکه اهمیت خرید نرم افزار انبارداری شرکتی چیست را متوجه شدیم. حال وقت آن رسیده است در مورد اینکه این نرم افزار چه اهدافی را دنبال میکند، صحبت کنیم. یکی از مهمترین اهداف این نرم افزار این است که هزینه های انبارداری را کاهش دهد. اطلاعات را به صورت دقیق به سایر بخش ها منتقل کند. با مدیریت دقیق احتمال خسارت را کاهش دهد. به کارهای مربوط به انبارداری سرعت عمل بخشد. نیروی انسانی را کاهش دهد تا از این طریق سرمایه بیشتر حفظ گردد. با کسر و شارژ شدن موجودی انبار اطلاعات سریع به روز شود که بر اساس همین است مشتری ها دیگر برای عملیات خرید معطل نمیشوند. از همه مهمتر که قبل تر نیز به آن اشاره کردیم همان کاهش دادن خطای انسانی در تمام این کارها است.

  مزیت خرید نرم افزار انبارداری شرکتی برای شما

  طبق آنچه گفته شد نتیجه ای که استفاده کردن شما از برنامه انبارداری شرکتی در پی دارد این است که میتوانید آمار را در هر لحظه به مدیر منتقل کنید. به صورتی که دیگر لازم نیست نگران باشید در این بین امکان دارد وقفه ای اتفاق بیفتد و کار دیر تحویل داده شود. همچنین مطمئن هستید که گزارشات شما دقیق و کامل است. این گزارشات دقیق و صحیح در نتیجه باعث میشود مدیران در هنگام تصمیم گیری راحت تر عمل کنند. با خرید نرم افزار انبارداری شرکتی میتوانید از تمام اینها بهره مند شوید.

  خرید نرم افزار انبارداری بازرگانی

  با توجه به آنچه گفته شد واحد بازرگانی نخستین قسمتی است که مستقیما با خریدار در ارتباط است. زمانی که این ارتباط به طور درست صورت نگیرد مشکلات متعددی روی میدهد. یکی از قسمت هایی که در مسیر پروسه خرید وجود دارد بخش انبارداری است که ورود و خروج کالا به آنجا برای مدیریت صحیح یک شرکت باید به درست ترین حالت ممکن صورت گیرد. حال نرم افزار انبارداری رایگان بازرگانی با تکنولوژی هایی که قبلتر به آن اشاره کردیم شرایط را برای شما آسان کرده تا بتوانید این مدیریت را در شرایط درجه یک انجام دهید. اکنون همانطور که گفتیم برای دریافت نسخه رایگان برنامه انبارداری شرکتی کاکتوس به پر کردن فرم تماس بپردازید یا اینکه با ما تماس حاصل کنید تا نسخه رایگان را برای نصب و راه اندازی برای شما ارسال کنیم و از آن در مدیریت انبار شرکت و واحد بازرگانی خود بهره ببرید.

  در ادامه با ما همراه باشید با

  نسخه ها و لیست قیمت نرم افزار انبارداری بازرگانی

  نرم افزار انبارداری بازرگانی و انبارداری شرکتی کاکتوس، دارای امکانات دیگری همانند : تعریف سال مالی شمسی نامحدود – امکان تعریف سال های مالی میلادی – عدم محدودیت تعریف شرکت – انتقال کلیه گزارشات حسابداری به Word و Excel – قابلیت نصب بروی انواع ویندوز – سازگاری با انواع چاپگر و بانک اطلاعاتی SQL Server – امکان اتصال به انواع دستگاه های بارکدخوان – تعریف انواع فرمت های بارکد جهت کدگذاری کالاهای انبار – امکان گروه بندی کالا به صورت درختی تا پایین ترین سطح میباشد. یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای انبارداری برای شرکت های بازرگانی شما می باشد که می تواند نیازهای مختلف اصناف و کسب و کارهای مختلف را برطرف کند. این نرم افزار انبارداری ساده برای مدیریت کسب و کارهای های کوچک و متوسط تا کسب و کارها و شرکت های بازرگانی بزرگ مناسب بوده و می تواند تمامی نیازهای آنان را مرتفع سازد. به همین دلیل ما بر آن شدیم که نرم افزار انبارداری بازرگانی و شرکتی کاکتوس را در 2 دسته (سطح بندی و اشتراکی) ارائه کنیم تا هر کسب و کار و سازمانی بر اساس نیاز و بودجه ای که دارد اقدام به خرید و تهیه نرم افزار انبارداری بازرگانی کند.

   

  برای مشاهده لیست قیمت های هر دسته، روی تب ها کلیک کنید.

  در این حالت شما می توانید بر اساس نیاز کسب و کار خود یکی از 4 سطح نرم افزار انبارداری بازرگانی را خریداری و از آن استفاده کنید. ساده ترین سطح (سطح برنزی) مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد و سطوح نقره ای، طلایی و الماسی هرکدام از نسخه قبلی خود پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتری می باشند. در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  سطح برنزی نرم افزار انبارداری بازرگانی مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد که نیازهای پایه مدیران انبار را برطرف می سازد و برای امور انبارداری کوچک مناسب می باشد. رابط کاربر بسیار ساده و راحت کار، قیمت پایین و پوشش دهی نیازهای پایه کسب و کار، از ویژگی های این سطح می باشد.

  سطح نقره ای مناسب برای کسب و کارهای کوچک با فعالیت متوسط می باشد، که علاوه بر امکانات سطح برنزی، به امکانات بیشتری دسترسی دارید که می توانید به کمک آن عملیات انبارداری کسب و کار خود را مدیریت کنید و آن را بهبود بخشید. برای دیدن امکانات این سطح کافیست سری به صفحه امکانات این سطح نرم افزار انبارداری بزنید.

  سطح طلایی مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ با فعالیت زیاد می باشد. این سطح علاوه بر دارا بودن امکانات دو سطح برنزی و نقره ای، از امکانات بیشتری برخوردار میباشد. در واقع در این سطح تمامی امکانات نرم افزار برای شما باز و قابل استفاده هستند و شما قادر خواهید بود که از تمام این امکانات استفاده کنید و بهره ببرید.

  سطح الماس علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات 3 سطح قبلی، دارای امکان ساخت و طراحی هر تعداد گزارش خاص مورد نیاز مشتری می باشد. از دیگر ویژگی های این سطح می توان به امکان ایجاد چندین دیتابیس مجزا اشاره نمود تا مدیران انبار بتوانند کارهای انبارداری شرکت های مختلف را به سادگی توسط نرم افزار انجام دهند. علاوه بر موارد یاد شده، امکان اختصاصی‌سازی نرم افزار در این سطح وجود دارد.

  آن دسته از کسب و کارهایی که توان مالی بالایی ندارند، می توانند با پرداخت مبلغ حق اشتراک نرم افزار، از سطح نقره ای استفاده کنند. در این حالت شما با پرداخت مبلغ روزانه کمتر از 3 هزارتومان می توانید از کلیه امکانات این سطح بهره مند شوید. همچنین هزینه هایی از قبیل پشتیبانی و آپدیت نرم افزار و… به صورت رایگان انجام می شود. توجه داشته باشید در این حالت پس از پایان یافتن مدت زمان اشتراک شما، دسترسی شما به نرم افزار قطع می شود و پس از پرداخت مبلغ حق اشتراک، دوباره این دسترسی فعال خواهد شد.

  در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  هر روز با یک مطلب تازه و جذاب همراه ما باشید

  آخرین مقالات

  در این بخش می توانید مقالات مرتبط با موضوع حسابداری و نرم افزار حسابداری را مشاهده نمایید. این مقالات چکیده ای از مهمترین مباحث مرتبط با حسابداری و سیستم حسابداری کاکتوس را به زبانی ساده برای شما بیان می کند. به عنوان مثال مهمترین نکاتی را که باید قبل از خرید نرم افزار حسابداری مد نظر قرار دهید را می توانید در بلاگ سایت نرم افزار حسابداری کاکتوس مشاهده فرمایید. مقالات را مطالعه کنید و دانش خود را با دیگران در میان بگذارید فقط کافیست روی مقاله مورد نظر کلیک کنید. اگر نظری داشتید یا درخواست توضیح درباره مسئله خاصی را داشتید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید.